Odyssea (Homér)

12.03.2018 19:00

Trojská válka skončila. Ithacký král Odysseus se vydává na cestu do rodné země. Za sebou má léta, v nichž se pro něj válka stala normalitou a vraždění druhou přirozeností, před sebou slastnou vizi domova a svých blízkých. Někde mezi tím leží rozbouřené, hlubokovírné moře vlastní viny, kterým je třeba proplout: očistit se v něm, nebo utonout. Dostat se z války je jedna věc, jak ale dostat válku ze sebe? 

Vydejte se s námi na fantastickou plavbu po rozbouřených mořích obrazotvornosti, vznícené vizuality a strhujících rytmů. Zapomeňte přitom na všechno, co jste o Odysseii věděli, anebo si mysleli, že víte. Nechte se vést. Anebo lépe: nechte se nést. Vyplouváme!

(zdroj: http://www.ndbrno.cz/cinohra/odyssea?idp=16689)

KDY: pondělí 12. 3. 2018

KDE: Mahenovo divadlo Brno

V KOLIK: v 19:00 hod.

 

Odjezd z Kuřimi autobusem je hodinu před představením - v 18:00 hod., a to od Kulturního domu, se zastávkou u nádraží a sokolovny. 

 

Prosíme všechny zájemce o vstupenky, aby se přihlásili závazně buď osobně v kanceláři Klubu Kotelna, nebo na adresu kucerova@mkkurim.cz , případně na telefon 541 263 556. Oznamte prosím, kterou cenovou skupinu požadujete a místo, odkud pojedete autobusem, pokud nezvolíte vlastní dopravu.